یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
www.karavansara.ir

  • تاریخ: جمعه, ۱۰ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۴۴:۵۶
  • شناسه خبر: 48652

بازهم تعطیلی تنها استخر شنای راور و اعتراض ورزشکاران و بیماران نیازمند به آب درمانی

بازهم تعطیلی تنها استخر شنای راور که منجر به اعتراض شهروندان و بخصوص ورزشکاران و بیماران نیازمند به آب درمانی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کاروانسرا؛ورزش شنا یکی از محبوب ترین ورزشها در بین اقشار مختلف مردم است اما تعطیلی تنها استخر شهرستان راور باعث شده که لذت شنا از جوانان راوری که به نوعی این ورزش برطرف کننده اوقات فراغتشان هم هست، گرفته شود.

اما بر اساس نقد و انتقادات صورت گرفته از طرف شهروندان این استخر حدود یک هفته ای تعطیل است و از طرفی جوانان و پدر و مادرانی که می خواهند کودکانش در کلاس های آموزشی شنا شرکت کنند و از سوی دیگر برخی بیماران که به توصیه پزشک باید از استخر استفاده کنند، خواستار بازگشایی مجدد استخر هستند.
لذا جا دارد مسئولان ذیربط نسبت به این موضوع اهتمام داشته باشند و هر بار به بهانه هایی شاهد تعطیلی این استخر نباشیم هرچند که بر اساس اخبار دریافتی اینبار علت این تعطیلی استعفای رئیس هیئت شنای شهرستان است و بنظر می رسد تا زمان تشکیل جلسه و انتخاب رئیس‌ هیئت و انجام تغییر و تحولات این استخر باید تعطیل باشد.
از طرفی با توجه به اینکه مسئول اداره ورزش و جوانان راور که خود یکی از داوران بین المللی واترپلو است و بیشتر از هر کسی اهمیت ورزش شنا و بخصوص آب درمانی برای بیمارانی که توسط پزشک برای آنها تجویز شده است می داند، میطلبد قبل از بروز چنین مشکلاتی و یا در سریعترین زمان ممکن پس از بروز آن اقدامات مورد نیاز صورت گیرد تا شهروندان متضرر چنین جریاناتی نشوند.
انتهای پیام/علمی و فن آوری