پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶
www.karavansara.ir

  • تاریخ: جمعه, ۵ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۴:۵۲:۴۳
  • شناسه خبر: 48272

در بحث برجام کوتاهی هایی صورت گرفت که نتیجه اش اینچنین شد/۷ ماه از سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گذشته ولی خواست مقام معظم رهبری تحقق پیدا نکرده است

امام جمعه موقت راور گفت: در بحث برجام کوتاهی هایی صورت گرفت که نتیجه اش همین شد و بدانید ما در هر زمانی از انقلاب در مقابل زورگویی ها ایستادگی و مقابله کردیم پیروز شدیم و هر جا کوتاهی کردیم ضرر کردیم در بحث برجام آنچه که مد نظر مقام معظم رهبری بود و بارها بر آن تاکید شده بود و خواست نظام بود توجه ای نشد و در نتیجه به آنچه که می خواستیم نرسیدیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کاروانسرا؛ حجت الاسلام عباس محمودی در ابتدای خطبه های نماز جمعه این هفته شهر راور گفت: اگر می خواهید در پیشگاه خداوند عزت داشته باشید پرهیزگار باشید و تقوای الهی پیشه کنید.
امام جمعه موقت راور در ادامه به پیش بینی های مقام معظم رهبری اشاره کرد که این پیش بینی ها قابل تقدیر و تعجب است چرا که آنچه در رابطه با برجام و مذاکرات این روزها اتفاق افتاد در گذشته بارها به صورت تذکر توسط ایشان به مسئولین گوشزد شده بود.

وی در ادامه به دیدارهای اخیر مقام معظم رهبری و بیانات ایشان اشاره کرد و گفت: ایشان بارها تاکید کردند در مقابل آمریکا و کشورهای اروپایی ذره ای عقب نمی نشینیم.

محمودی افزود: در بحث برجام کوتاهی هایی صورت گرفت که نتیجه اش همین شد و بدانید ما در هر زمانی از انقلاب در مقابل زورگویی ها ایستادگی و مقابله کردیم پیروز شدیم و هر جا کوتاهی کردیم ضرر کردیم در بحث برجام آنچه که مد نظر مقام معظم رهبری بود و بارها بر آن تاکید شده بود و خواست نظام بود توجه ای نشد و در نتیجه به آنچه که می خواستیم نرسیدیم.البته نمی خواهیم اصل آن و زحمت کشیده شده توسط مسئولین را نفی کنیم.
امام جمعه موقت راور تصریح کرد:آنچه که مهم است این زورگویی های و باج خواهی های آمریکاست که دارد خیلی از مسائل را مطرح می کند که یکی از آنها بحث دفاعی ماست ولی باید گفت هر کشوری که بخواهد از خود دفاع کند باید خیلی از اقدامات دفاعی و موشکی را داشته باشد که این حق مسلم ماست و بر اساس تاکید مقام معظم رهبری ما هیچ عقب نشینی در این رابطه نداریم چرا که هر کشوری، صلابت و اقتدار آن به بنیه دفاعیش است.

وی افزود: واهمه و ترسی که جهان و امریکا نیز از ما پیدا کرده است همه آن بخاطر همین بنیه دفاعی کشور است و ما باید به این اقتدار جمهوری اسلامی ایران افتخار کنیم، و در این رابطه نیز مقام معظم رهبری تاکید کردند که قدرت نظامی کشور قابل مذاکره و چانه زنی نیست و ما هم به تبعیت از ایشان خواستار چنین مواضعی هستیم.
حجت الاسلام محمودی در ادامه به بحث اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: بر اساس بیانات مقام معظم رهبری اقتصادی که وابسته به نفت باشد همیشه مورد ناامنی قرار می گیرد و دچار مشکل می شد لذا ایشان بارها تاکید کردند که در رابطه با اقتصاد مقاومتی باید گام های خوبی برداشته شود.
وی تصریح کرد: ۷ ماه از سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل گذشته ولی متاسفانه آنچه که خواست مقام معظم رهبری بوده است تحقق پیدا نکرده است البته نمی خواهیم بگوییم کاری صورت نگرفته است. لذا امید است در این مدت باقی مانده ان شالله توسط مسئولین اقدامات خوبی صورت بگیرد و برخی از مشکلات اقتصادی که در جامعه هست بیش از این گریبانگیرمان نشود.

انتهای پیام/علمی و فن آوری