پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶
www.karavansara.ir

  • تاریخ: پنج شنبه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۱۲:۱۸:۵۹
  • شناسه خبر: 47456

امضای ۳ تفاهم نامه بین بنیاد برکت(معین اقتصادی راور) و مدیران استان و شهرستان راور+تصاویر

بنیاد برکت معین اقتصادی شهرستان راور ۳ قرارداد به ارزش ۱۳ میلیارد تومان برای آبادانی این شهرستان در زمینه های آموزشی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین اقتصادی با مدیران اجرایی مربوطه در استان و شهرستان امضا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کاروانسرا؛ جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان که با حضور حجت الاسلام تویسرکانی امام جمعه، میرصادقی فرماندار راور، جعفری معاون بنیاد برکت (وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام)، رشیدی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان، رجایی مدیرکل نوسازی مدارس استان و تعدادی از مدیران برگزار و قرارداد فعالیت های آغازین بنیاد برکت در شهرستان راور به مبلغ ۱۳ میلیارد تومان منعقد شد.
سیدحسن میرصادقی فرماندار راور در این جلسه گفت: به میمنت دهه مبارک ولایت تفاهم نامه های منعقد شده فی مابین بنیاد برکت و مدیران استان و شهرستان و اجرای طرح های مورد نظر از هفته آینده می تواند زمینه ساز توسعه و شکوفایی در شهرستان شود و به دنبال آن اشتغالزایی را به همراه داشته باشد و همه مسئولین و مردم خصوصاً جوانان جویای کار باید از این فرصت استفاده کافی را ببرند.
در ادامه جعفری معاون بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: بنیاد برکت در شهرستان راور کار خود را در زمینه های مختلف شروع کرده تا با استفاده از ظرفیت های موجود بتوانیم به نوعی در توسعه شهرستان سهیم باشیم و اولین طرح اشتغالزایی با هدف اشتغالزایی پایدار و تولید مرغ و تخم مرغ در دو مرحله با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان سرمایه گذاری مشترک با بخش خصوصی مبادله می شود که در بخش دوم با مشارکت روستائیان می تواند گسترش پیدا کند.
در ادامه جلسه همچنین ۳ قرارداد فی مابین بنیاد برکت و مدیران اجرایی در زمینه آب رسانی به روستاهای بخش مرکزی و کوهساران و با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان و همچنین در زمینه آموزشی و وسایل کمک آموزشی و ساخت و ساز مدارس در شهر راور و روستاهای بخش مرکزی و کوهساران با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و در خصوص احداث مسجد و خانه های عالم در شهرستان مبلغ یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان منعقد شد.
لازم به ذکر است: در زمینه تامین مسکن افراد بی بضاعت، ساخت یک سالن ورزشی و … در شهر راور هم اعتباری در نظر گرفته شده است.
همچنین در ادامه مسئولین و هیئت همراه از روند ساخت کارخانه فولاد شهرستان راور بازدید کردند.


انتهای پیام/علمی و فن آوری