پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶
www.karavansara.ir

  • تاریخ: چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۳۹۶ / ساعت ۱۶:۴۱:۳۱
  • شناسه خبر: 44756

سگ های ولگردی که به کسی رحم نمی کنند/اینبار مرد ۳۹ ساله راوری طعمه شد +تصاویر

آنچه که حائز اهمیت است و لازم است مورد توجه مسئولین راور قرار گیرد این است که حمله این سگ های ولگرد به هیچ وجه زیبنده یک محیط انسانی و شایسته یک محیط شهری آنهم در عصری که حقوق شهروندی گوش فلک را پر کرده است نمی باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کاروانسرا؛ متاسفانه چندی است شهروندان راوری در گذر از کوچه و خیابان های شهر با سگ های ولگرد وحشی مواجه می شوند که البته همراهی چندین قلاده شغال را نیز نباید فراموش کرد!

سگ ها و شغال هایی که با پرسه زدن در شهر آرامش را از مردم راور گرفته اند و علیرغم بوجود آوردن مشکلات بهداشتی متاسفانه روزانه نیز شاهد مخابره اخباری مبنی بر حمله این حیوانات موذی به شهروندانمان با هر گروه سنی هستیم.
اما آنچه که حائز اهمیت است و لازم است مورد توجه مسئولین قرار گیرد این است که حمله این سگ های ولگرد به هیچ وجه زیبنده یک محیط انسانی و شایسته یک محیط شهری آنهم در عصری که حقوق شهروندی گوش فلک را پر کرده است نمی باشد.
با این اتفاقات واقعا دچار حیرت می شویم که آیا شهر محل زندگی حیوانات سرگردان است که انسان ها به آن تجاوز کرده اند!؟ یا اهمیت حقوق حیوانات تا آنجا بالا گرفته است که حقوق بشر عصر حاضر در مقابل آن حرفی برای گفتن ندارد!؟
واقعا انسان متحیر می ماند وقتی می بیند سگ های وحشی به جان فردی آنهم در یکی از کوچه های خیابان اصلی شهر افتاده که اگر همسایگان نرسیده بودند احتمال داشت او را تکه پاره کنند که تصاویر آن را در ادامه ببینید.

و یا اینکه بر اساس گزارش شهروندانمان در دو روز گذشته سگ های ولگرد به مسافرانی که این شهر را ساعاتی برای استراحت انتخاب کرده بودند حمله کنند و یک خانم بی دفاع را مجروح کنند و خاطره بدی بشود برای او و خانواده اش در گذر از راور…

به راستی چه کسی پاسخگوی این امر است؟ و تا کی باید منتظر اقدامی از سوی مسئولین بیخیال بود!!!؟؟؟

آیا مسئولیت برخورد با این حیوانات موذی و ولگرد که جز آلودگی, ناامنی و… هیچ فایده ای ندارند و روز به روز نیز بر تعداد آنها افزوده می شود متوجه شورای شهر, شهرداری، مرکز بهداشت،اداره محیط زیست، فرمانداری و … نیست؟؟

انتهای پیام/دیدگـاه ها

  1. ناشناس گفت:

    این نشان از بی مسئولیتی مسئولین شهرستان است که احساس وظیفه ندارند.خود بنده چند شب پیش مشاهده کردم که سگ های ول گرد وارد پارک رشیدی شدند و موجی از اضطراب وترس در مسافران ایجاد شد که بعضی از مسافران مجبور شدند شب را در ماشین سپری کنند و یا محل را ترک کنند.مسئولین دلشان برای شهر نمی سوزد طرف فقط به فکر حقوق سر برج خود است ولا غیر…..

علمی و فن آوری